FOODTRUCK ehk toiduauto

FOODTRUCK ehk toiduauto

Foodtruck ehk eesti keeles toiduauto on sõiduk, mis kohandatud toidu valmistamiseks ja müümiseks. Selliseid
masinaid on toitlustuses kasutatud pikalt ning ka meie kandis on erinevaid ratastel kööke ikka liikunud.11817038_829814847116840_7208215135469154418_n

Eelmisel kümnendil toimus toiduautonduses aga omamoodi pisike
revolutsioon. Ameerika Ühendriikides asus üha enam tippkokkasid oma kulinaarset kunsti tänaval toiduautodes pakkuma. Nii oli võimalik serveerida restoranikvaliteediga omanäolist toitu mõistlike hindadega ning erinevates paikades. Mis peamine, ka kokad ise said võimaluse restoraniköökidest rahva sekka tulla. Sündis uus gurmee-toiduautode liikumine, mille esindajateks Eestis oleme ka meie.

Oma menüüdes ei keskendu me konkreetsele rahvusköögile. Meie toidud on meie peakoka looming ning eesmärgiks on kliente maitsega positiivselt üllatada. Menüüd muutuvad sõltuvalt üritustest ning koka tujust. Küll aga peavad kõik meie toidud olema käest ja püstijalu söödavad – ikkagi tänavatoit!

Wrapid, burgerid, pastad, supid, karriroad, kana, kala, liha, taimetoit – oma esimesel hooajal jõudsime pakkuda palju põnevaid maitseid. 2016. aasta saab olema veel rikkalikum. Väikse valiku meie pakutud roogadest leiad siit.

Meie võimekus:

  • Meie köögist leiab burgerigrilli, gaasipliidi, fritüüri ning kontaktgrilli. Lisaks piisavalt külmkapiruumi ja tööpindu. Meeskonda kuulub kuni 4 inimest.
  • Suudame tunnis välja anda ca 100 tavapärast sooja pearooga. Erimenüüdepuhul oleme võimelised selle numbri kolmekordistama.
  • Avalikel üritustel on meie juures võimalik maksta kaardiga.
  • Meil on eraldi külmik jookidele – külm jook soojal suvepäeval garanteeritud!
  • Meie köök istub täiesti töökorras Mercedes-Benz kaubiku seljas. Seega võime sõita sinna, kus meid parajasti oodatakse.

 Loe ka meie auto toomise lugu!