Hungry Karl Food Truck

Meeskond

Meeskond

Meie tiimis toimetavad oma ala tõelised fännid.
Meeskonna moodustavad tippkokk, autoentusiast, kulinaariaspetsialist ja ingel.

Peakokk Karl

Karl

on meie peakokk ning kõigi toitude autor. Tal on päriselt kokapaberid ja tegelikult oskab Karl peale peene kokakunsti ka suurepäraselt kokteile valmistada. Meie luugist ei välju ükski toit, mida Karl heaks ei kiida. Ja ta on nõudlik ning kriitiline!

Karl on töötanud mitmete Eesti tipprestoranide köögis ning tema senise kokakarjääri tipphetk on 2016. aastal Estonia kontserdimajas toimunud presidendi vastuvõtul omaloodud suupistete pakkumine.

Tema e-mail: karl@hungrykarl.ee

Karl

Karl

on meie staarklienditeenindaja ja abikokk. Lisaks söögile meeldivad Karlale autod, pildistamine ja kujundamine. Seetõttu hoiab ta meie masinat korras ning vastutab Hungry Karli visuaalse poole eest.

Tema e-mail: karla@hungrykarl.ee

Tarmo

Tarmo

on meie kõige konkreetsem ning asjalikum tüüp ja väga hea abikokk. Lisaks teab Tarmo päris palju metsas püssiga ringi käimisest, ellujäämisest ning tal on veel umbes 42 erinevat hobi ja tegemist.

Tema e-mail: tarmo@hungrykarl.ee

Kätlin

Kätlin

on meie ingel, südametunnistus ja vaimne ema. Kõige tõenäolisemalt leiab Kätu meie leti tagant naeratamast. Lisaks naeratamisele küpsetab ta oivalisi kooke, organiseerib meie cateringi käike ning aitab Karle nende nõrkushetkedel. Karlidevälisel ajal jalutab Kätlin koeraga ning mängib naiste meistriliigas jalgpalli.

Tema e-mail: katu@hungrykarl.ee