Hungry Karl Food Truck

Meie lugu

Meie lugu

Iga suure seikluse alguses on unistus.
12072650_866174623480862_8270799113642275707_n
Meie peakokk Karl sattus rännakutel Aasiasse, kus avastas enda jaoks tänavatoidu. Siht selge, astus ta tagasi Eestisse jõudes kokatarkuste kooli. Õpingud sujusid edukalt ning samaaegselt korjas Karl kogemusi mitmes tuntud restoraniköögis. Aeg unistus reaalsuseks luua oli küps.

Kuivõrd koos on julgem, rääkis Karl oma unistusest sõber Tarmole, kes on enamasti asjalik tüüp. Tarmole food trucki plaan meeldis. Samas ei teadnud Karl ja Tarmo midagi autodest. Oli vaja kamraadi, kelle käed olid õli näinud. Õnneks teadis Tarmo veel ühte Karli, kes polnud kokk.

ESIMENE KOOSOLEK

Esimene ametlik koosolek toimus 8.02.2015 Tarmo juures – mõeldi, söödi muna ja mekiti mõdu. Varahommikuks valmisid plaan ja logo. Nüüd oli veel ainult masinat vaja.

Käisime vaatamas 4 autot kuni sattusime selle õige jälile. Meie kollane iludus asus Loksa lähedal ja oli talve eest peidetud suurde kaarhalli.

garaaz
AUTO TOOMINE

9. märtsi varakevadisel hommikul vurasime punase Škodaga Loksa poole. Food trucki kätte saamiseks pidi toore jõuga liigutama paati ja välja tagurdama tuletõrjeauto. Meid pikalt oodanud masin käivitus poolelt pöördelt ning peale piduritele pidurdamise meenutamist võis sõit uude kodugaraaži alata. Ikka selleks, et läbida põhjalik uuenduskuur.

ÜMBEREHITUSED

kanaEelmisest omanikust oli masinas üks suur asi, mis vajas välja tõstmist – roostevaba kanagrill. Kokk Karlil polnud mingit huvi ühtegi kana vardasse ajada ning grill sai truckist välja tõstetud, et teha ruumi burgerigrillile. Lisaks mahtus kanagrillist jäänud auku ideaalselt külmkapp jahedatele karastusjookidele. Kuivõrd Auto-Karlile meeldivad LEDid ja tümm, sai masin uue valgustuslahenduse ning helisüsteemi (aitäh Ain!). Esimesed söögitestid võisid alata.

 

P5100823ESIMENE ETTEASTE
Toidud välja mõeldud, otsustasime seda kõike ühel ilusal kevadisel laupäeval sõprade peal katsetada. Triin (aitäh sulle!) lubas meil sõbrad enda hoovi kutsuda. Päev oli edukas ning läbi viidud korjanduse abil kleepisime masina ilusaks (aitäh kõik sõbrad!). Peatselt tegime esimesed avalikud ülesastumised Kalamaja Päevadel ning Kultuurikaltas toimunud Latitude 59 konverentsil. Järgnes vihmane kuid tegus suvi!

Unistused on täitmiseks. Kohtume järgmistel üritustel!